Imieniny: Grzegorza i Dariusza
   STRONA GLÓWNA    ARTYKULY    OGLOSZENIA DROBNE    FORUM    GALERIA ZDJEC    KATALOG WWW    LOGOWANIE    REJESTRACJA  
  MENU
· Strona Główna
· Tematy
· Wyślij wiadomość
· Katalog www
· Zaproś Sąsiada
· Twoje konto

Ponadto:
· Ogłoszenia drobne
· Wwwizytówki
· System punktowy
· Szukaj
· Kontakt, pytanie

  WWWIZYTÓWKI
Proma - Studio Reklamy Wizualnej i technik internetowych.

Tanie Pogotowie Komputerowe

Parafia św. Benedykta w Warszawie Wawrze - Sadulu

Zamów Wwwizytówkę....

  ZDJĘCIA Z NASZEJ GALERII
Zobacz inne fotografie ->
Sesja Rady Dzielnicy ...

  NAJAKTYWNIEJSI
Użytkownik - Punkty
1. BUDECO FiguryFiguryFiguryFigury 6200
2. Teo KoniczynkiKoniczynkiKoniczynkiKoniczynki 3311
3. magiczna_dziupla KoniczynkiKoniczynkiKoniczynkiKoniczynki 2000
4. Fox KoniczynkiKoniczynkiKoniczynkiKoniczynki 1060
5. ArtiW Nowoprzybyli 702
6. zbyszek Nowoprzybyli 700
7. Krzysztofs Nowoprzybyli 510
8. gajos Nowoprzybyli 505
9. vegul Nowoprzybyli 502
10. Janusz Nowoprzybyli 382


Więcej...

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do szanowania Internautów i respektowania praw im przysługujących, ze szczególnym uwzględnieniem prawa do ochrony prywatności w Sieci. Chcemy, aby każdy, kto korzysta z naszej witryny miał pewność, że w najmniejszym stopniu nie naruszamy, ani nie zamierzamy naruszać jego zaufania i prawa do prywatności. Poniżej znajdują się informacje dotyczące zbierania i rozpowszechniania informacji o klientach, obowiązujące w naszym serwisie.


JAKIE INFORMACJE GROMADZIMY I W JAKI SPOSÓB JE WYKORZYSTUJEMY

Ograniczyliśmy ilości zbieranych danych osobowych do niezbędnego minimum. Zbierane przez nas dane są wymagane do świadczenia naszym klientom usług na najwyższym poziomie. Przeprowadzając np. badania ankietowe, zbieramy informacje o użytkownikach, takie jak adresy e-mail lub dane osobowe. Informacje te nie są udostępniane osobom trzecim! Adresy IP użytkowników zostają wykorzystane w procesach zabezpieczających nasz serwis tzn. są wykorzystywane w diagnozowaniu problemów związanych z analizą naruszeń bezpieczeństwa oraz w statystykach. Informacje te nie są łączone z danymi osobowymi użytkowników czy subskrybentów list e-mailingowych.
Serwis wykorzystuje pliki "cookies", które ułatwiają użytkownikom korzystanie z naszych usług , a jednocześnie nie zawierają niezabezpieczonych informacji. Zapamiętane informacje służą np.: do automatycznego zalogowania użytkownika po ponownym wejściu na stronę.
Nasz serwis wykorzystuje formularz zamówień, który umożliwiają klientom złożenie zamówienia na informacje, produkty i usługi. Formularze te pozwalają na zbieranie informacji kontaktowych od odwiedzających (takich jak adresy poczty elektronicznej użytkowników).
Informacje kontaktowe klientów są także wykorzystywane do nawiązywania z nimi kontaktu, kiedy jest to konieczne (np. w przypadku konieczności potwierdzenia zamówienia). Użytkownicy mają możliwość ograniczenia liczby otrzymywanych od nas listów elektronicznych. Na naszej stronie WWW organizujemy konkursy, w których prosimy odwiedzających o informacje kontaktowe (takie jak adres poczty elektronicznej).
Osoby niepełnoletnie nie powinny wysyłać żadnych informacji, dokonywać zamówień ani subskrybować usług świadczonych przez nasz serwis bez wiedzy swoich rodziców lub opiekunów.


ZABEZPIECZENIA

Serwis zaopatrzony jest w środki bezpieczeństwa, mające na celu ochronę danych pozostających pod naszą kontrolę przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem i modyfikacją. Zobowiązujemy się chronić wszelkie informacje ujawnione nam przez klientów zgodnie z normami ochrony bezpieczeństwa i zachowania poufności. Prawa dostępu do danych osobowych użytkowników serwisu zostały w restrykcyjny sposób ograniczone, tak aby informacje te nie znalazły się w rękach osób niepowołanych.
Dostęp do danych osobowo-adresowych ma tylko ograniczona liczba uprawnionych pracowników LSI na zasadach zgodnych z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 3 czerwca 1998 r. (Dziennik Ustaw nr 80, rozporządzenie nr 521).


REGULAMIN GALERII

Prace prezentowane w galerii służą tylko i wyłącznie celom informacyjnym.
Zdjęcia zamieszczone w galerii są sprzedawane lub udostępniane osobom trzecim wyłącznie za zgodą osoby posiadającej prawa autorskie.
Zastrzegamy prawo do wykorzystania fotografii do celów promocyjnych serwisu. Nie zamieszczamy zdjęć, które nie są zgodne z polskim prawem, w szczególności dotyczy to pornografii, okrucieństwa, treści rasistowskich itp.
Osoba, która umieszcza zdjęcie w galerii automatycznie oświadcza, iż posiada prawa autorskie do zamieszczanej fotografii. W razie działalności autora niezgodnej z regulaminem zastrzegamy sobie prawo do usunięcia zdjęcia z galerii.


  LINKI SPONSOROWANE

  KALENDARZ

Dodaj wpis »

  GIEŁDA PODRĘCZNIKÓW

Dopisz swoje ....

  CO JEST NA ALLEGRO??
Zobacz co sąsiedzi sprzedają na Allegro. Oszczędzaj na kosztach wysyłki.

  PODRĘCZNE INFORMACJE

Plan Warszawy-Wawer
Mapa Warszawy-ulice

Zdjęcia satelit.: Google

Rozkład jazdy ZTM

Książka telefoniczna


   STRONA GLÓWNA    KONTAKT    POLITYKA PRYWATNOSCI    FORUM    LOGOWANIE    REJESTRACJA  
LSI - LOKALNE SERWISY INFORMACYJNE
COPYRIGHT © 1992-2006

www.bemowo.pl | www.sadyba.waw.pl | www.targowek.pl | www.wawer.waw.pl | www.zoliborz.waw.pl
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.07 sekund